W naszych stronach na górę o stromych lub skalistych stokach mówi się „berdo”. Na jednym z wielu bieszczadzkich wzgórz stworzyliśmy wyjątkowe w okolicy miejsce do wypoczynku, relaksu i naładowania baterii. Wiemy, że mieszkamy w pięknej części Polski i chcemy, żebyście odkryli ten urok w Holickim Berdzie. Niesamowity i piękny widok na Połoniny oraz jezioro Solińskie.

My również bardzo lubimy podróżować i dlatego postanowiliśmy stworzyć kompleks, który daleko wykracza poza standardy. Rozumiemy, że im lepsze warunki zapewnimy, tym lepiej wykorzystacie swój czas na odskocznię od codziennych obowiązków i skupicie się nad pielęgnowaniem Waszych więzi.

icon

Wysoki standard

icon

Natura

icon

Atrakcyjne ceny

icon

Jakość

icon

Bogate wyposażenie

icon

Klimatyzacja

Zależy nam, abyście z naszą pomocą znaleźli czas dla rodziny, partnera lub przyjaciół. A Bieszczady są idealnym miejscem do aktywnego wypoczynku, który sprzyja oderwaniu się od wszelkich trosk i zmęczenia. Tutaj udacie się na romantyczny spacer po górach, wyciszycie się na rybach lub wyszalejecie na off-roadzie.

Skoncentrujcie swoją uwagę na rozrywce i dobrej zabawie, odłóżcie na bok telefon i laptopa, wyjdźcie na taras, wstańcie razem ze słońcem lub połóżcie się spać z gwiazdami, resztą my się zajmiemy. Zależy nam na tym, żebyście miło wspominali pobyt – zawsze jesteście tu mile widziani.

W liczbach

0

Atrakcji w pobliżu

0

Godzin relaksu

0

Domków

0

Ocena Gości

Opinie

phone

Numer telefonu

516 296 317
adres

Adres

Holickie Berdo
Wołkowyja
ul. Bieszczadzka 3C,
38-610 Polańczyk